קטגוריות
שיווק שותפים

6 סיבות להתחיל בשיווק שותפים אם אתה רוצה לצבור ניסיון כמשווק מתחיל

במאמר זה, אתן לך 6 סיבות שמשווק מתחיל צריך להתחיל בשיווק שותפים.

אם אתה רוצה לפתוח עסק מקוון אך אינך יודע מאיפה להתחיל, אני חושב שאתה באמת צריך לנסות שיווק סניפים. הסיבה שהייתי מתחיל בטכניקה זו היא שזו ללא ספק הקלה ביותר להתחיל איתה וכמעט שאין לה עלות מקדימה בכלל.

אז בואו נסתכל על 6 סיבות שמשווק מתחיל צריך להתחיל בשיווק שותפים.

1. יש הרבה אפשרויות לבחור מהן

כמעט לכל החברות שם יש תוכניות שותפים בהן תוכלו להצטרף. ולא רק חברות קטנות אלא גם חברות גדולות באמת. כמו וולמארט, בסטבוי, אמזון, JVZoo, לוחם פלוס, eBay וטונות רבים אחרים. כל שעליכם לעשות הוא לבצע חיפוש בגוגל עם "שם החברה" ולהניח מאחוריה תוכנית שותפים כזו (דוגמה. תוכנית שותפים Walmart)

2. להתחיל בשיווק שותפים זה בחינם

תוכניות שותפים משלמות לך בכדי לקדם את המוצרים שלהן וחינמי להצטרף אליהם, כך שאין עלות מקדימה עבורך. עכשיו תלוי בחברה יהיה תלוי בכמה עמלה שתבצעו. כדוגמה, וולמארט משלמת עמלות של 8%. ורוב הספקים ב- JVZoo ישלמו עמלות של 50% -100% תלוי בספק ובמוצר. בעוד שאמזון בדרך כלל משלמת 4-8.5% בהתאם לדירוג המוכר שלך.

3. אין מוצרים לייצור

כשאתה מבצע שיווק שותפים אתה לא צריך לדאוג ביצירת מוצר מכיוון שאתה פשוט מקדם מוצר של מישהו אחר. זה מבטל את המוח ולא צריך להיות שום כישורים ביצירת מוצרים מאפס. כל העבודות הקשות כמו בניית אתר, יצירת גרפיקה מדהימה למוצר, תשלום למישהו שיכתוב את העותק של דף המכירות, כולם כבר עשו עבורך. כל שעליך לעשות הוא להסיע אנשים לדף.

4. אין מוצרים למשלוח

כשאתה מבצע שיווק סניפים לעולם לא תצטרך להיאבק עם הצורך לשלוח מוצר מכיוון שהספק דואג לכל זה. וזה לא משנה אם זה מוצר דיגיטלי או מוצר פיזי. הספק דואג עבורך לכל העבודה הקשה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לגרום לאנשים לבדוק את המוצרים שלהם ואם הם קונים אתה מקבל תשלום והם שולחים או מספקים את המוצרים הדיגיטליים.

בחור צעיר מבסוט על החיים שלו כי הוא בחר להתחיל בשיווק שותפים

5. להתחיל בשיווק שותפים ולהתקדם משם

ישנן דרכים בלתי מוגבלות בהן תוכלו לקדם מוצרים מסונפים אלה. אתה יכול להשתמש בדוא"ל, בפייסבוק, ביוטיוב, בפורומים (לקרוא את הכללים והתקנות שלהם לפני פרסום), טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט וכו '. גם אם אתה מתחיל אתה יכול להרוויח הכנסה פאסיבית טובה. עבורי, הדרך הקלה ביותר לבצע מכירות של שותפים עצמאיים היא להשתמש ברשימת הדוא"ל שלך. אם אין לך כזה, התחל לבנות אחד כזה עכשיו. בנה מערכת יחסים טובה עם הרשימה שלך וברגע שהם סומכים עליך ותשלח להם מבצעים מסונפים שהם אוהבים את ההצעה שהם יקנו ממך.

6. אין תמיכה בלקוחות

דבר נהדר נוסף הוא שאתה לא צריך לטפל בתמיכת לקוחות. הכל נעשה בשבילך.

ובכן, זה עוטף את 6 הסיבות ששווק מתחיל צריך להתחיל בשיווק שותפים. אני מקווה שעכשיו תוכלו לראות מדוע מדובר בעסק הקל ביותר להתחיל להרוויח כסף ברשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *