קטגוריות
שיווק שותפים

קורס הפושטק – תכני הקורס – שיעורים 8-12

בפוסט הקודם התחלתי לספר על תכני הקורס, ומפאת הרצון למנוע סרבול – סיפרתי רק על שיעורים 1-7. בפוסט הזה אני ממשיך בסקירה על השיעורים של קורס הפושטק – קורס שיווק שותפים מעשי – היחידי בישראל המועבר על סופר אפילייאט (אדם טל). הקורס עשיר מאוד בתכנים פרקטיים, ומלווה בוובינרים, בונוסים ועוד. את קורס הפושטק מעביר במתכונת דיגיטלית – קורס אינטרנטי, המאפשר לכל תלמיד בקורס לעבור את הקורס בקצב שלו, מהבית דרך המחשב, או מחוף הים דרך הלפטופ, או מכל מקום בעולם. ההרשמה לקורס מאפשרת לכל תלמיד לצפות בתכנים כמה פעמים שירצה וללא הגבלה, כך שתמיד ניתן לחזור ולרענן את הידע.

להלן רשימת התכנים של הקורס:

(שיעורים 1-7 נדונו בהרחבה בפוסט הזה והזה)

קורס הפושטק – שיעור מספר 8 – אאוטסורסינג

בשיעור הזה אנחנו הולכים ללמוד שבעצם אנחנו לא צריכים לעשות הכל בעצמנו. נכון שאם יש לנו ידע בתכנות נוכל לייצר לעצמנו עמודי נחיתה או אתרים, ואם יש לנו ידע בגרפיקה נוכל לעצב עבורנו עמוד נחיתה או אתר או באנרים, ואם יש לנו ידע בקופירייטינג נוכל לנסח בעצמנו את המיילים שאנחנו שולחים אל רשימות התפוצה או את הכותרת שתופיע על הבאנרים ולחסוך לעצמנו כסף,

אבל…

המחיר שאנחנו נשלם על זה הוא את מחיר הזמן, כלומר – זה ככל הנראה יגזול לנו זמן יקר, ואם חשבנו לייצר לעצנו הכנסה בהשקעה של שעה-שעתיים ביום – אנחנו חייבים לוודא שהזמן שאנחנו משקיעים מוקדש ליצירת הכנסות ולא להכנת תשתיות.

מצד שני – זה בעצם היתרון של כל מי שאין לו הידע הזה בתכנות או בגרפיקה או בכל מה מסביב – הוא פשוט יכול לשלם קצת למישהו אחר שיעשה את זה עבורו.
כמה זה קצת? כאן נלמד שאפשר לשלם למתכנת ישראלי 200 שקל לשעה והוא יעשה לנו משהו קטן בתוך שעתיים, או למצוא מהנדס הודי במחיר של 10 דולר לשעה, והוא יעשה את זה בתוך חצי שעה, כך שזה יעלה לנו פחות מ-10 דולר. מדהים, לא?

קורס הפושטק – שיעור מספר 9 – קיצורי דרך והעתקה

בשיעור הזה אדם מציג תכל'ס – קמפיינים שלו שעובדים – כדי שנוכל לראות ת'כלס מה עושים ואיך עושים (הרוב כבר בשלב זה יתנסו מעשית ויהיה להם קמפיין כזה או אחר, או לפחות איזה נכס דיגיטלי אחד או שניים, אבל למי שעדיין לא התחיל לזוז – זו הבעיטה בתחת שהוא צריך)

קורס הפושטק – שיעור מספר 10 – אוטומציה

בשיעור הזה נחשף לעולם שלם של אוטומציה ודיגיטציה, ונגלה שאחרי שהבנו בשיעור 8 שאנחנו לא חייבים לעשות הכל בעצמנו אלא אנחנו יכולים לשכור את השירותים של מישהו שיעשה את זה עבורנו,
בשיעור הזה נגלה שיש דברים שאנחנו יכולים אפילו לקחת צעד נוסף קדימה – למה לשלם בכל פעם לגרפיקאי כדי שיהפוך את הבאנר שהוא עשה לנו לעוד 6 וראיציות שונות של גדלים, אם אנחנו יכולים לשלם פעם אחת למתכנת שיצור לנו תוכנה שתקבל את הבאנר האחד ותייצר ממנו גדלים באופן אוטומטי? נשמע מגניב, לא?

קורס הפושטק – שיעור מספר 11 – כסף

השיעור הזה הוא שיעור חובה לכל מי שעומד להרוויח כסף והרבה. בשיעור הזה תלמדו משהו חשוב מאוד על איך מתנהלים עם כסף, על מושגים בסיסיים (אך חשובים) במיסוי ותכנון מס, וכדומה.

קורס הפושטק - ערימת שטרות

את הלקח הכי חשוב של השיעור – אני אנסח לכם במשפט שאמר מישהו שאני מכיר, שעשה הרבה כסף:
" בכל חיי חלמתי שכאשר יהיה לי כסף, אני אקנה ג'יפ במוו X5 שחור, גדול ונוצץ, כדי להוציא את העיניים לכל מי שחשב שאני לא מסוגל לעשות כלום, אבל כאשר היה לי את הכסף הדרוש, ולא סתם – יכולתי להרשות לעצמי לקנות X5 נוסף כמעט בכל חודש – הלכתי לסוכנות של במוו, ישבתי בתוך הג'יפ הזה, הסתכלתי על עצמי במראה הפנימית שבג'יפ והבנתי – אני הולך להוציא 600 אלף שקל על רכב שלא באמת מעניין אותי, כדי להרשים אנשים שלא באמת מעניינים אותי, אז התנצלתי בפני איש המכירות, יצאתי מהסוכנות הזו, לקחתי מונית לאיסתא והזמנתי כרטיס טיסה לתאילנד, לחודש. גם יותר נהניתי, גם עלה לי הרבה פחות כסף וגם הבנתי שהכסף זה כלי שאמור לעזור לי להתקדם, ולא כדי להתנגח באחרים…

קורס הפושטק – שיעור מספר 12 – בניית תוכנית שותפים

בשיעור הזה נלמד 2 דברים שהם בעצם אחד – איך לבנות הצעה לתוכנית שותפים. אם מישהו מאיתנו חולם להיות סופר אפילייאט – כזה שיש מתחתיו אפילייאט שמקדמים עבורו הצעות – כאן נלמד איך לעשות את זה.
אם למישהו יש עסק או שירות כזה או אחר, והוא רוצה שאפילייאטס יקדמו לו את ההצעה – גם את זה נלמד כאן.
נלמד איך בונים הצעה, איך הופכים את ההצעה שלנו לאטרקטיבית מספיק כדי למשוך משווקים לעבוד דווקא איתנו וכדומה.
עד לכאן רשימת השיעורים של קורס הפושטק, והתכנים בכל שיעור על קצה קמצוצו של המזלג. בפוסטים הבאים אספר על חומרים נוספים שלמדתי בקורס, כמו גם על תכנים נוספים שלמדתי בעצמי.

שיהיה בהצלחה

אם אתה באמת רוצה לבחון אם שיווק שותפים או דרך אחרת ליצירת הכנסה מהאינטרנט יכולה להתאים גם לך – הדרך הכי טובה לעשות את זה, היא להתחיל עם הדרכה אונליין על מכונות הזמן
בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *