קטגוריות
שיווק שותפים

מקורות תנועה מומלצים – שיווק שותפים 2019

אחד מאנשי התעשייה המובילים בתחום השיווק שותפים הוא ללא ספק לוק קלינג. את לוק הכרתי לפני כמה שנים, כאשר נרשמתי לרשת השותפים פירפליי לפני כמה שנים והוא היה מנהל השותפים שלי. מאז עברו כמה שנים, ולוק התקדם ברשת והיום הוא סמנכ"ל השיווק שלה. אחד הדברים שאהבתי אצל לוק, היה שגם כמנהל שותפים ברשת הוא ניהל בעצמו רשימת תפוצה, ובלוג, והקפיד לעדכן את הבלוג שלו בתדירות גבוהה יחסית, על מה שהולך ועל מקורות תנועה, ואני יכול בהחלט להגיד שלמדתי ממנו המון, גם לגבי טראפיק, וגם לגבי פאנלים, וגם לגבי אופטימיזצייה של הצעות ועוד.

גם את התוכן לפוסט הזה שעוסק במקורות תנועה לקחתי ממנו, אולם הסרתי משם מקורות תנועה שפחות רלווטניים בעיניי למי שמקדם הצעות בארץ, כמו שאני מאמין מרבית הקוראים שלי עושים, אבל אם אתם רוצים לשמוע על מקורות תנועה שעובדות מעולה להצעות בחו"ל – תשאירו לי תגובות ואדאג גם לכם ?

אז, אילו מקורות תנועה מומלצים לשיווק שותפים ב 2019?

פייסבוק אדס – מקור התנועה הטוב ביותר

הפרסום בפייסבוק עושה עבודה מעולה לכל מי שיודע מה הוא עושה שם, ולא סתם מעלה קמפיין אחרי שהוא ראה איזה סרטון או וובינר. מדיניות הפרסום של פייסבוק רק הולכת ומחמירה, ומחירי ה CPM רק עולים ועולים, אבל עדיין – הפרסום בפייסבוק עבד, ועדיין עובד, וככל הנראה גם ימשיך לעבוד.

קיימת סברה בקרב כל מיני בלוגים וקבוצות, שפייסבוק שונאת משווקי שותפים, וההפך הוא כמובן הנכון, אבל אני אדבר על זה בפוסט אחר, אבל כדי לעשות סדר כרגע – אין לפייסבוק שום דבר רע נגד שיווק שותפים, נהפוך הוא.

מה שפייסבוק שונאת זה מפרסמים גרועים שלא אכפת להם משום דבר חוץ מאשר מעצמם. אותם היא שונאת ולהם היא עושה את המוות.

פרופלר אדס Propeller Ads – המוביל את מקורות התנועה ב PPV

פרופלר אדס היא אחת מרשתות הפופאפ המגניבות שאני מכיר. יש בה אחלה אפשרויות להקמת קמפיינים של פופאפ – PPV (ולמי שחשב אחרת – הם עובדים מעולה.), אולם מעבר לפופאפ ולקמפיינים מסוג נייטיב, פרופלר אדס מציעה גם קמפיינים מסוג פוש נוטיפיקיישנס, שזה בעצם קמפיין של הודעות פוש לסלולר ולמחשבים, סוג חדש יחסית של טראפיק שפרץ אלינו לעולם שיווק השותפים בתחילת 2018 וכרגע עושה רושם שלא מתכוון לעזוב בקרוב.

מקורות תנועה למתחילים – פופ אדס Pop Ads

גם פופאדס, כמו פרופלר אדס הם אחלה טראפיק לקמפיינים של פופאפס, וקל יחסית לעבוד איתם, אבל שלא תתבלבלו. אחלה טראפיק זה לא אומר שתפקידו 20 דולר, תריצו קמפיין ותצחקו כל הדרך אל הבנק.

ממש לא.

אחלה טראפיק זה אומר שמדובר באתר שמספק מקורות תנועה טובים, אבל כמו כל מקור תנועה – צריך להבין איך עובדים איתו, ואיך עושים איתו אופטימיזציה. היתרון של פופאדס זה שהם לא מסובכים, והם בהחלט מתאימים למשווקי שותפים מתחילים, אבל כמו כל דבר שלא מכירים – צריך להתחיל לעבוד איתו בזהירות.

ומה איתך? רוצה ללמוד עוד על מקורות תנועה?

אם אתם באמת בעניין של שיווק שותפים, אתם מוזמנים לפורום של לוק, אפ-ליפט. הוא אמנם לא פורום חינמי, אבל הוא בהחלט שווה את הכסף, אם אתם באמת מתכוונים להיכנס לעולם הזה של שיווק שותפים ברצינות, וגם ליישם.

אם אתה באמת רוצה לבחון אם שיווק שותפים או דרך אחרת ליצירת הכנסה מהאינטרנט יכולה להתאים גם לך – הדרך הכי טובה לעשות את זה, היא להתחיל עם הדרכה אונליין על מכונות הזמן
בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *