קטגוריות
שיווק שותפים

טראפיק בתשלום – PPV – תשלום לפי צפיה – עודכן 2017

פוסט זה הינו המשך לפוסט הקודם שבו דיברנו על טראפיק בתשלום – PPC. הפעם נדבר על טראפיק בתשלום בעל פוטנציאל גבוה הרבה יותר – PPV. בפוסט הזה אסקור בקצרה את האפיקים שקיימים בעולם ה-PPV (בקורס הפושטק תוכלו ללמוד בהרחבה על הנושא)

אז, מה זה PPV בכלל?

PPV זהו שיטת תשלם על פרסום, כאשר בפועל הפרסום מתבצע לפי צפיה, ולכן זה נקרא PPV – Pay Per View. זה יכול להיות תשלום על באנר שמוצג באתר כזה או אחר, מה שפחות פופולארי, זה יכול להיות חלון פופ-אפ – כזה שנפתח בנוסף לאתר שאליו הגעתם, או פופ-אנדר – חלון שנפתח אחרי שסיימתם לגלוש בעמוד מסויים, או מקדים – כזה שמוצג כמה שניות לפני שאתר שאליו ביקשתם להגיע עולה, ואחרי כמה שניות נחשפת האופציה לדלג על הפרסומת. היות שרוב הגולשים מבלים את רוב זמן הגלישה שלהם בין אתרים שונים, נוצר הצורך לפתרונות פרסום חוצי אתרים רבים, וכאן ה- PPV נותן את היתרון שלו – זה הכי קרוב לרכש מדיה, אבל בלי כל הסרבול שקשור בזה.

אילו מקורות של טראפיק מסוג PPV יש?

הפוסט כולל רשימה חלקית בלבד, אבל כדי להתחיל – זה בהחלט מספיק.

טראפיק למתחילים

 1. ADFLY – למתחילים. אפשר להתחיל בדולרים בודדים. אין טרגוט.
  מתאים להצעות כלליות שלא דורשות טרגוט ספציפי.
 2. 7search – מתאים למתחילים. טראפיק לא רע, ניתן לטרגט לפי נושאים או מילות מפתח.
  נדרשת השקעה ראשונית של 50 דולר לפתיחת חשבון.

טראפיק לבעלי ניסיון

 1. LEADIMPACT – הטראפיק נחשב לטוב. ניתן לטרגט לפי מילות מפתח, או לפי אתרים שהגולשים ביקרו בהם.
  נדרשת השקעה ראשונית של 1000 דולר הפקדה לחשבון
 2. 50onred – הטראפיק נחשב לטוב. ניתן לטרגט לפי מילות מפתח, לפי אתרים, לפי נושאים או לרוץ בצורה רחבה (לתקציבי טראפיק גדולים במיוחד)
  נדרשת השקעה ראשונית של 500 דולר לפתיחת חשבון
 3. TRAFFICVANC  -טראפיק-ואנס הייתה חברת מדיה מעולה ששינתה את שמה לפרופל מדיה (PROPEL MEDIA). טראפיק נחשב לטוב. ניתן לטרגט לפי מילות מפתח, לפי אתרים, לפי קטגוריות וכדומה)
  נדרשת השקעה ראשונית של 1000 דולר
איך עושים שיווק שותפים עם PPV
איך עושים שיווק שותפים עם PPV

טראפיק למתקדמים

SITESCOUT – הרבה פעמים כאשר מדברים על טראפיק של PPV מזכירים את סייטסקאוט, למרות שבפועל – סייטסקאוט זה יותר פלטפורמה של רכש מדיה, מה שנקרא RTB – Real Time Bidding – מערכת שדרכה ניתן לרכוש פרסום בזמן אמת מספקים של שטחי פרסום – RTX – Real Time ad eXchange.
דמיינו לעצמכם אתר שבמקום להתחייב לתת את שטחי הפרסום שלו לחברה אחת (כמו למשל אתר שעובד עם גוגל – אדסנס) – הוא מציע את שטח הפרסום שלו לבורסה של שטחי פרסום, ובכל פעם שנכנס גולש לאתר – מתבצע מכרז על המיקום בין חברות המדיה (מגישי הפרסום – ה- RTB), ומי שזוכה במכרז מציג את הפרסום שלה.
זה בדיוק הרעיון. סייטסקאוט משתתפת בממוצע ב… (אתם יושבים?) 250,000 מכרזים כאלה בשנייה. ד"א – עד לפני תקופה לא ארוכה הכלים הללו היו מוגבלים לבעלי תקציבים גדולים מאוד – מיליוני דולרים בחודש ומעלה, כי הפריסה רחבה מאוד והמערכות האלה יודעות להציג כמויות אדירות של פרסומות במקביל, אבל מתישהו הם גילו את בעלי התקציבים הקטנים יותר – אלה שיש להם כמה מאות דולרים ומעלה – הם גילו שמפרסמים עם תקציב גדול במיוחד יש בכמות מוגבלת. לעומת זאת – בעלי תקציבים קטנים יותר – יש הרבה מאוד.

עד לכאן הסיכום שלנו להפעם. כמובן שישנן עוד פלטפורמות רבות של PPV – כאלה שמיועדות לפרסום באתרי מבוגרים, כאלה שמיועדות לפרסום באפליקציות וכדומה, אבל כדי להתחיל – זה אמור להספיק לכם.

אם תרצו לדעת עוד – תרגישו חופשי לשאול שאלות כאן.

תגובה אחת על “טראפיק בתשלום – PPV – תשלום לפי צפיה – עודכן 2017”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *