חושב להירשם לקורס הפושטק של אדם טל?

אם תירשם דרך העמוד הזה – אתה הולך לקבל בונוסים בשווי של עשרות אלפי שקלים, ביניהם:

"האדריכל"

קורס מלא לבניית אתרים ללא ידע טכני, כולל שיעורי מונטיזציה שיעזרו לכם להפוך את האתרים שלכםלנכסים מניבים דיגטליים בהכנסה 95% פאסיבית

תלמידי עבר יגידו לכם שהבונוס הזה לבד שווה את כל מחיר הקורס. היכולת שלכם על-בסיס הקורס הזה בלבד לייצר נכס שיכניס לכם הכנסה פאסיבית לשנים קדימה או לחילופין לייצר כסף מיידי! יאפשר לכם להחזיר ולשלש את מחיר הקורס בתוך שבועיים אם תבחרו.

בשווי 997 ש"ח


 

קורס "עמודי אינטרנט רוצחים"

לקחתי מעל 280 עמודים שבניתי לאורך השנים ובניתי נוסחא פשוטה, שתהפוך אתכם בתוך חצי שעה לגורואים של עמודי נחיתה פשוטים ואפקטיביים שמייצרים כסף.

בשווי 997 ש"ח


 

קורס פרסום מקצועי מלא ״בשביל הטראפיק״

קורס פרקטי לחלוטין שיפשט עבורכם את שיטות הפרסום המתקדמות בעולם ויהפוך אתכם למומחי פרסום בלי שבכלל תבינו על מה כל המהומה ולמה אנשים תופסים מכם כאילו יש לכם כוחות-על. בין היתר תתקלו כאן במקורות תנועה כמעט לגמרי סודיים (או לפחות לא מוכרים בישראל) שבהם אפשר לרכוש תנועה בסנטים בודדים.

הקורס הזה הולך הרבה מעבר לגוגל ופייסבוק, וישים אתכם מעל 98% ממומחי הפרסום בישראל. זה יפתח בפניכם עולם מטורף ועוד מקור הכנסה נדיר. אף אחד לא מלמד את זה בארץ!

בשווי 997 ש"ח


 

קורס ״יועצי-על״: איך לקבל כסף על מחשבות

קחו את הידע והפכו אותו למקור הכנסה נוסף ומטורף שמאפשר לכם לקבל ים כסף משיחות טלפון או לשבת על קפה.

קורס מלא של 6 שיעורים (זמינים לכם לנצח) ולצפייה בזמן ובקצב שלכם, אחד הקורסים הפופולריים ביותר שלי!

בשווי 2997 ש"ח


 

״המפעל״: בניית מוצרי מידע שמוכרים את עצמם!

לימדו למכור ״קבצים״ ומידע באופן אוטומטי לחלוטין באינטרנט!

קורס מלא של 6 שיעורים (זמינים לכם לנצח) ולצפייה בזמן ובקצב שלכם, אחד הקורסים הפופולריים ביותר שלי!

בקורס תלמדו:

 • איך לבחור נושא שיבטיח המון מכירות
 • איך לייצר את המוצר בקלות בלי שום רקע טכני או הבנה בנושא שבחרתם
 • איך לשווק אותו באופן אפקטיבי באמצעות שיטות מוכחות
 • איך לתת לאחרים לעשות את העבודה בשבילכם
 • השקעה נדרשת להקמת מוצר: עד $100 | השקעה מומלצת להטסת מוצר: 3,000 ש״ח

ניתן לייצר את המוצרים בעברית או באנגלית, ובלי תלות בפלטפורמה (כמו udemy לדוגמא). הכסף נכנס ישר אליכם בלי מתווכים וגוזרי קופונים!

בשווי 1997 ש"ח


 

מגירת המשאבים הסודית של אדם

אחרי כמה שנים טובות בתעשייה צברתי רשימה ארוכה של קשרים, משאבים ומקורות. בין היתר – רשתות שותפים שכדאי לעבוד איתן, הצעות ספציפיות ששווה לנסות, רשימת מקורות תנועה, ועוד ועוד ועוד. אני נותן לכם גישה ישירה למאגר שלי, שכולל גם חומרים שאין בשום מקום אחרי. השווי הבונוס: 800 ש"ח. הוא לא נמכר בשום מקום עד היום, אבל אם תרצו לרכוש את הרשימה בנפרד, זה מה שהיא תעלה לכם היום.

בשווי 800 ש"ח


 

ארגז הכלים הבלעדי

כלים ואפליקציות ווב שהשקעתי בהם עשרות אלפי דולרים לשימוש האישי שלי, ואני חולק אתכם. כולל:

 • כלי עיצוב מודעות פייסבוק
 • כלי כתיבת כותרות ל״רמאים״ (מי צריך ללמוד כתיבה שיווקית כשיש לכם כלי שכותב עבורכם??)
 • גרסאות כלי הכותרות באנגלית ובעברית
 • כלי עיצוב באנרים ועוד!
 • כלי עיצוב לוגואים
 • כלי עיצוב ובניית ספרונים דיגטליים
 • כלי בניית מוצרים דיגטליים
 • ועוד!

בשווי 5400 ש"ח (לפחות!)


 

מאגר המודעות של אדם

רוצים לראות איך אני ואחרים מביאים אנשים ומקבלים עליהם כסף? אני הולך לחלוק אתכם את הספרייה הענקית שלי של מודעות, פרסומות, עמודי נחיתה ועוד. אתם מוזמנים להעתיק חופשי (לא חבל להמציא את הגלגל? הכי טוב להעתיק משהו שכבר עובד).

השווי של המאגר הזה הוא בלתי נתפס. אנשים מוכרים מאגרים כאלה (שנקראים Swipe Files) בעשרות אלפי דולרים, וכלים שעוזרים לכם לאסוך מודעות ללא הסינון האישי שלי עולים מאות דולרים בחודש, אז ככה בואו בשביל הצניעות נתמחר את זה במשהו כמו 6,000 ש"ח, שזה כלום בשביל מאגר כל-כך גדול שהולך שנים אחורה. אני שילמתי הרבה מעבר לכך כדי להשיג אותו בזמן וכסף אמיתי.

שווי משוער: 6000 ש"ח


 

10 גיליונות VIP

גישה מיידית ל-10 גליונות קודמים של מגזין ה-VIP בשווי 1970 ש"ח, שכוללים מידע "פנימי" חזק בטירוף מאחורי הקלעים של העסקים שלי, הקמפיינים שלי וטיפים על ניהול זמן והצלחה.

בשווי 1970 ש"ח


 

Sliingshot

6 חודשים בחינם במערכת ההשקות המטורפת Sliingshot שאני משתמש בה לעמודי נחיתה, מכירה, קמפיינים שיווקים, ובניית רשימות תפוצה

בשווי 1296 ש"ח


 

אחסון אתרים לשנה

240 ש"ח לרכישת שטח אחסון, במקרה שתבחרו באסטרטגייה (ראו שיעור 5) שבה תרצו להקים אתר אינטרנט בעצמכם (לא צריך רקע טכני, הבונוס הקודם ילמד אתכם לעשות את זה בקלות בלי לתכנת ובלי פוטושופ) אתרי אינטרנט בעצמכם

(זה אומר שאחסון לשנה יעלה לכם כ-80 ש"ח במקום 467 ש"ח)


 

בנוסף, אחסון קבצים ועמודי PPV בחינם לגמרי אצלנו!

אם זה לא אומר לכם כלום עכשיו – לא נורא:) בהמשך תבינו 🙂 חחח

בשווי 240 + 870 ש"ח


 

מערכת דיוור ועמודי נחיתה

חודשיים חינם במערכת הדיוור הטובה בעולם (לדעתי), "רב-מסר" הכוללת מערכת עמודי נחיתה חינמית ועצמתית. כולל אחסון בלתי מוגבל וללא הגבלת חשיפות!

רשימת תפוצה היא נכס עצמתי ביותר, ואם תבחרו אסטרטגיה שכוללת שימוש ברשימת תפוצה, הבונוס הזה יסגור לכם פינה מטורפת, כי זו המערכת הטובה בארץ (ובעיני – בעולם) לרשימות תפוצה.

בנוסף לקוחות רב-מסר (זה אתם, חבר'ה) מקבלים בחינם את "רב-דף" – מערכת בניית עמודי נחיתה עצמתית שחוסכת לכם את הצורך בידע טכני ואפילו בידע של כתיבה שיווקית ועוזרת לכם לבנות בדקות דפי נחיתה מושעים ויפיפיים שיעזרו לכם להביא מלא אנשים להצעות שותפים ולקבל עליהם כסף.

עדכון 2017: עכשיו גם לחו״ל! מערכות בחו״ל לעמוד נחיתה יקרות ועולות יותר לפי כמות הצפיות בד״כ. והם גם גרועות 🙂
אנחנו ניתן לכם קוד אקסקלוסיבי שיהפוך את מערכת רב-מסר שתקבלו מאיתנו בחינם למערכת עמוד נחיתה שעובדת גם באנגלית ותתן לכם יתרון על רוב משווקי השותפים בעולם!

בשווי 250 ש"ח


 

iCount: 45 יום + הנחה לכל החיים

הרבה מהתלמידים שלנו מכניס לראשונה כסף כעצמאיים ומוצאים את עצמם צריכים להוציא חשבוניות (שזה נהדר כי זה אומר שאתם עושים כסף!!!).

כשתתחילו לעשות כסף, תהיו חייבים לדווח על זה לרשויות המס כדי לעמוד בדרישות החוק. מערכת iCount מאפשר לכם לעשות את זה בלי להתחיל ללמוד חשבונאות וכל מיני שטויות. זאת המערכת הקלה והמדהימה ביותר שראיתי בארץ, ודיברתי עם המייסדים כדי שיתנו לכם 45 יום בחינם ו-20% הנחה לכל החיים.

שווי מוערך 360 ש"ח


 

עדכונים חינם לתמיד

גרסאות עתידיות של הקורס (אם יהיו) ותוספות לקורס יינתנו לכם בחינם

(תלמידי המחזורים הקודמים – כל העדכונים כבר התווספו לכם בחינם לקורס)

בשווי x,xxx ש"ח


 

״וובינרים״ ושידורי שו״ת חיים!

באתר הקורס תמצאו כבר מעל 12 שעות של שידורים חיים שבהן עלתה כל שאלה אפשרית על התחום וקיבלה תשובה!

כל ההקלטות מתוייגות ומאונדקסות לחיפוש לפי נושאים, וזמינות לצפייה לנצח.

מה עם שידורים חדשים?

מידי פעם אני עולה לשידור נוסף ומעביר שיעורון או עונה על שאלות, כשאני מרגיש צורך או שבא לי 🙂

בשווי 1,900 ש"ח


 

קורס "אנליטיקס לעצלנים"

קורס מלא באחד הנושאים החשובים ביותר שיהפוך את הנושא המסובך ביותר לפשוט, ברור וקל ליישום, בשווי 997 ש"ח.

בשווי 997 ש"ח


 

קורס הקמת עסק ללא פחד!

הרבה אנשים מפחדים מהרגע שבו צריך לפתוח תיק ברשויות כדי לקבל כסף באופן חוקי

הקורס הקצרצר הזה יראה לכם כמה זה קל, מהיר ולא מפחיד, וייקח אתכם צעד-צעד עד לשקל הראשון. יחד עם iCount שאנחנו גם נותנים לכם, תראו כמה ״ניהול״ הצד הכספי קל, ואנחנו מאחלים לכם לשלם הרבה מיסים!!! 🙂

אגב, אתם לא חייבים להקים עסק מיד. אחד הדברים הכיפיים בשיווק שותפים הוא שאתם יכולים להתחיל לייצר כסף והוא יישמר לכם בצד (לפחות אצל הרבה מהרשתות) השני עד שתרגישו מוכנים לצעד הזה, כך שתוכלו לפתוח את העסק רשמית כשאתם כבר עשיתם כסף שמצדיק את זה!

בשווי 2997 ש"ח


 

הטענה מיידית של 1000 ש"ח לחשבון שלכם.

הבונוס האחרון שלנו: 1000 ש"ח לרכישת קורסים באפ(!!).

קורס השותפים הזה עלול לפתות אתכם לרצות להתמחות בתחום מסויים כדי להפיק ממנו יותר, או שאתם עלולים להרגיש צורך בעוד טיפה חומר. כדי שלא תתקעו ותמצאו את עצמכם מוציאים עוד כסף מהכיס אני נותן לכם כסף מהכיס האישי שלי שתוכלו להשתמש בו כדי לרכוש כל אחד מהקורסים והמוצרים של מבית "אפ" –

החל מקורסים של שיווק באימייל, פרסום בפייסבוק, ועוד, דרך קורסים להתפתחות אישית, ניהול זמן, פרודקטיביות ועד קורסים להצלחה בעסקים – כיצד להקים עסק אינטרנטי, עסק פיזי, מערך שיווק ועוד.

(הערה: אין לנו כרגע קורסים בנושא נדל"ן ומכירה באיביי, אבל במידה ויהיו בעתיד תוכלו להשתמש בכסף הזה. הכסף יוטען בנקודות לחשבון שלכם ואין לו הגבלה של תוקף, הוא יהיה שם עד מתי שתרצו לנצל אותו.

בשווי 1000 ש"ח


 

גורו מאסטרמיינד!

הקורס האחרון שלי, הטוב ביותר שלי והיקר ביותר שלי, שנבנה בדיוק לפי הדרישות של תלמידי המחזורים הקודמים של הפושטק.

גורו מאסטרמיינד מלמד באופן מפורט ומדוייק את אחד מאפיקי ההכנסה הרווחיים ביותר בעולם שיווק השותפים, שבאמצעותו ייצר למשל תלמיד של הקורס 250,000 ש״ח בפחות מ-3 חודשים, בישראל ובעברית. חברים בחו״ל מייצרים סכומים דמיוניים של 300-400 דולר בחודש ויותר באמצעות השיטה הזאת

זהו הקורס הקצר ביותר שלי – 6 שיעורים קצרצרצרצרים ופשוטים להבנה, אבל תכ׳לס תכ׳לס תכ׳לס.

מה הקאטצ׳?

 1. א. אני דורש מכם לעשות לפחות 6 שיעורים של הקורס הראשי (״הפושטק״) לפני שאתם מתחילים את הקורס הזה.
 2. ב. דרושה השקעה מינימלית לכלים (אני נותן לכם חודשיים חינם, וזה ברוב המקרים מספיק כדי לייצר קודם כסף לפני שיש הוצאות).

הקורס כולל קבוצת פייסבוק ייעודית לנושא, וגישה להזדמנויות נדירות של שיתופי פעולה.

חשוב: הקורס ניתן לכם בחינם אבל דורש חתימה על הסכם סודיות ואי-תחרות הודות לתוכן הסודי והעצמתי שיש בו. החתימה היא דיגיטלית בכניסה לקורס. אני לא יכול להרשות לעצמי לתת את המידע הזה למתחרים.

בשווי 5700 ש"ח


 

״קמפיין הקסם״ הקמפיין שתמיד עובד!

סוף סוף! אחרי אלפי תלמידים, פידבקים, תכנית ליווי מטורפת ואלפי ״התקעויות״ מצאתי את הקמפיין האולטימטיבי, עם סיכויי ההצלחה כמעט מובטחים*, בעלויות המינימליות (או חינם*, למתעקשים [לא מומלץ]), ובדרכים החכמות ביותר, שמאפשרות בניית נכס חכם ויציב לטווח ארוך.

זה מטורף.

זמן ההקמה: כ-5 שעות מצטברות. כיוון שאתם מתחילים ועושים תוך כדי למידה, זה יכול להתפרש על פני כמה ימים, חצי שעה פה חצי שעה שם, אבל זה הטוטאל לרוב האנשים.

זמן השקעה שבועי: בין שעה ל-5 שעות לבחירתכם.

סיכויי ההצלחה: לרוב 1 ל-10 (זה נתון שלא נבדק מדעית אלא הערכה שלי), כלומר אם תעשו את זה 10 פעמים, לפחות פעם אחת תצליח כמעט בוודאות מוחלטת*

ביקשתם? קיבלתם: צעד-אחר-צעד אמיתי מהקליק הראשון עד השקל הראשון.

* בתנאי שתתמידו כמובן

* שוב, אני לא יכול להתחייב לזה או להבטיח באופן מוחלט. זה תלוי בכם. אולי תגלו דרכים חדשות להתקע, וזה בסדר. אולי תצטרכו לעשות את זה 20 פעם ולא 10. אבל קשה לי מאוד להאמין שבתוך 10 פעמים לא תצליחו.

* עלויות שנדרשות להקמת הקמפיין: מערכת דיוור ועמודי נחיתה (אנחנו נותנים לכם בחינם לחודשיים ואז זה 100 ש״ח לחודש בערך)

* הקמפיין באנגלית ודורש אנגלית בסיסית (אין צורך בכתיבה עצמאית בד״כ). נלמד אתכם גם להשתמש בשירותים זולים מחו״ל שיחסכו לכם התעסקות עם אנגלית, ואז ישנה השקעה קטנה של עד $100 להתחלה (אחרי זה יכסה את עצמו)

כמה הבונוס הזה שווה? קשה לאמר, אבל כנראה שהוא יחסוך לכם אלפי דולרים בנסיונות ואז הוא יכול פוטנציאלית לייצר לכם מאות אלפי דולרים לאורך שנים ואפילו מליונים. אז… תעשו את החישוב שלכם 🙂

בשווי 7,900 ש"ח

בונוסים נוספים

ישנם בונוסים נוספים שלא ציינתי וכאלה שאני עוד אוסיף לכם בחינם לפי מה שארגיש שיכול לעזור.

בשווי x,xxx ש"ח

 

בקיצור, יש לאדם פה
בונוסים בשווי אמיתי

39,565.00 ש״ח בשבילך

 

רוצה עוד בונוסים?

יש לנו עוד בשבילך,

ואם תירשם לקורס דרך האתר הזה – תקבל עוד כמה בונוסים ממש ממש שווים,

ביניהם –

גישה ישירה ל-3 חודשים לכתובת המייל של "הפושטק הראשי",

דרכה תוכל לשאול כל שאלה שקשורה בעולם שיווק השותפים,

ולקבל תשובה

בשווי 497 ש"ח לחודש, כפול 3 חודשים,

שזה בעצם 1491 ש"ח