קטגוריות
שיווק שותפים

אסטרטגיות ליצירת תנועה של שיווק שותפים

לרוב, מתחילים בשיווק באינטרנט מעריכים את החשיבות האמיתית של שליחת תעבורת אתרים ישירה וממוקדת לאתרי הסוחר שלהם. זה קורה מכיוון שכל ההתרגשות מפתיחת עסק שיווק שותפים חדש.

יצירת תנועה ממוקדת היא העבודה העיקרית כמשווקת סניפים, ולכן הדרך היחידה לייצר כסף באמצעות תוכנית זו היא לעשות זאת על בסיס עקבי. אם אתה מנתח אותו, הסוחר כבר עשה את מה שמכונה "הרמה כבדה": צור את המוצרים, סיפק כלי תמיכה שיווקיים והציע עמלות אטרקטיביות. הכל מוכן עבורך, אז אתה התחלה הראשית של הסרט עכשיו, אתה צריך למצוא את הקהל ולהמיר אותו ללקוחות.

אז עכשיו אתה חושב על הצעדים להשגת האנשים ההם, הכרחיים ללחוץ על קישורי השותפים שלך. יתר על כן, אינך יודע אם אתה מסוגל לעשות זאת. החדשות הטובות הן שבלי קשר לרקע שיש לך, אני אתן לך את הנוסחה המוצלחת לייצור תנועה. להלן הצעדים שעליך לבצע:

1] הגדרת המחקר וחקרו.

זיהוי קהל היעד שלך הוא קריטי, אם לא תעשה זאת בהתחלה, תאבד זמן ואנרגיה שיסיעו את האנשים הלא נכונים למוצרים הלא נכונים, ובכך מספרי המכירות השותפים שלך יסבלו באותה דרך. כל שעליך לעשות הוא להבין איזה סוג של מוצרים יעניקו לקהל שלך את התמורה הטובה ביותר. ניתן להשיג זאת על ידי שאילת עצמך את השאלות הבאות:

א] מיהם הלקוחות הטובים ביותר?

ב] מהם הפרטים הרגשיים והגופניים שלהם?

ג] מהי "השפה" בה הם משתמשים? אינטלקטואלי או סתמי?

ד] מה הנושא שהם נהנים לדבר עליו?

ה] את מי הם מעריצים?

ו] האם יש בין המותגים והאישיות קשר?

אם יש לך את התשובות הטובות ביותר לשאלות אלה, וכן לדעת מי אתה משווק ומה הם רוצים, תהיה לך סיכוי טוב יותר להתאים אנשים אלה למוצרים והשירותים שאתה מוכר. סביר להניח שהם יהיו מעוניינים לרכוש אותם.

2] מתן סיבה עיקרית לאנשים לבקר באתרים שלכם ולשים לב אליכם.

לכל הגומחות, אפילו הקטנות, יש תחרות, ולכן אתה צריך להציע לאנשים סיבות טובות להקדיש זמן למה שאתה מציע. שימו לב שזה חייב להיות משהו שמבדיל אתכם מאלפי חברות אחרות המוכרות אותו מוצר. אולי הסגנון שאתה משתמש בו עשוי למשוך אנשים אחרים. ישנן חברות כלולות, למשל, הבונות מוניטין חזק על ידי היותן אמפטיות ו / או שיחות לקהל שלהם, באופן שהוא מייצר אמון.

ישנם למשל אחרים שמראים ידע מעמיק על הגומחה שהם מקדמים. דרך אחת מצוינת לעבוד בצורה זו היא לפתוח בלוג ולספק תוכן חינם בחינם למאזינים שלך.

אסטרטגיה טובה מאוד נוספת היא על ידי בניית רשימת הדוא"ל שלך. זה מאפשר לך לבצע מעקב עם האנשים שמבקרים באתר שלך. אתה מקיים איתם מערכת יחסים. הם יכירו, יאהבו ויבטחו בכם. ברגע שיש לך רשימת תפוצה טובה מאוד של מנויים מעוניינים, אתה יכול לקדם מוצרים רלוונטיים מרובים, וכך להגדיל את הרווחים שלך למבקר.

3] הצגת תכנים מעולים המניבים תוצאות לקהל היעד שלך.

ידוע שתוכן טוב מאוד הוא הבסיס לעסקים שיווקיים מאוד מצליחים של שיווק שותפים, הסיבה לכך היא שזה באמת מדגיש את האישיות שלך מאוד וגם את הידע על נישה. בכל מקרה, כדי שזה יעבוד, הימנע מחזרה על אותם דברים שמשווקי אינטרנט אחרים עושים. האינטרנט מוצף במידע זה, ולכן לא כדאי לחזור עליו שוב. להלן מספר טיפים שיעזרו לך:

א] היה תמיד כנה: בעל מוניטין טוב הוא בהחלט קריטי, כך שכבר הצליחו לטווח ארוך הצלחה מסונפת. הקפד להימנע מהגזמה. קדם את המוצרים שבאמת יעזרו לקהל היעד שלך.

ב] התוכן שלך צריך להוסיף ערך לקהל שלך, אז אל תבזבז את זמנם.

ג] כתיבת עותקים טובה חשובה מאוד, אז אל תהססו להסביר בפירוט את התכונות של המוצרים שאתם מקדמים.

שיווק שותפים הוא בוודאי דרך מצוינת להרוויח כסף באופן מקוון, אך זו לא הדרך היחידה, דאגו לחקור את כל מגוון האפשרויות, בכדי להגדיל את הכנסותיכם כמשווק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *