איך מתחילים לעשות שיווק שותפים?

האמת היא, שהשאלה "איך מתחילים לעשות שיווק שותפים" היא שאלה מצויינת, כיוון שהיא מצביעה על כך שאתה ככל הנראה סיימת את שלב התחקיר (של מה זה שיווק שותפים, האם זה אמיתי והאם אפשר לעשות בזה כסף), וכרגע – אתה באמת רוצה להתחיל, או לחילופין רק שוקל מה זה הולך לדרוש ממך,

אז – הנה התשובה לשאלה – איך מתחילים לעשות שיווק שותפים:

  1. בוחרים נישה שבה אנחנו רוצים לפעול (האם אני רוצה לשווק מוצרי בריאות? דיאטות? כלי מטבח? גאדג'טים לטלפון), או לחילופין על איזה אתר אני רוצה לעשות שיווק שותפים, כמו – תוכנית השותפים של אמזון, תוכנית השותפים של איביי, של אלי אקספרס וכדומה.
  2. נרשמים לתוכנית השותפים שבאמצעותה נבצע את השיווק (יש מקרים שבהם הרשמה לתוכנית השותפים נעשית ישירות דרך האתר שאותו נרצה לשווק, כמו באמזון או אלי אקספרס, ויש מקרים שבהם נצטרך להירשם לרשת שותפים ספציפית.
  3. בוחרים מקור תנועה – איך אני הולך לבצע את השיווק? בהתחשב בכך שכדי להרוויח כסף בשיווק שותפים כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשלוח תנועת גולשים רלוונטיים להצעה, אז אני צריך לחשוב מאיפה אני רוצה להביא את הטראפיק הזה (מגוגל? יוטיוב? פינטרסט? סנאפצ'ט? אהה, נזכרתי – מפייסבוק, כמו כולם 😉 )
  4. בוחרים אסטרטגיה – איך אני הולך להעביר את הטראפיק הזה להצעה? ישירות להצעה? דרך אתר שאני אקים? דרך דף נחיתה שאני אבנה ואצור לעצמי רשימת תפוצה?
  5. בוחרים טקטיקה – איך אני הולך להביא את הטראפיק הזה? בחינם? בתשלום?
  6. זהו – עכשיו הכל מוכן, ואנחנו יכולים לקחת קישור שותף מההצעה, ללכת להקים את התשתית (האסטרטגיה), ולהתחיל לאסוף את הטראפיק הרלוונטי.

זהו. ככה מתחילים לעשות שיווק שותפים.

איך מתחילים לעשות שיווק שותפים - הפושטק - צעדי תינוק

כמובן שיכול להיות שכל זה בעצם מעלה שאלות נוספות אחרות, כמו – איך נרשמים לתוכנית שותפים? לפי מה בוחרים מקור תנועה? מה עדיף? להפנות ישירות או דרך נכס משלי (אתר / דף נחיתה / סרטון / דף מגשר)? איך כדאי להביא טראפיק? בחינם? בתשלום?

אבל לכל אחת מהשאלות האלה היא נושא מספיק רחב כדי לעשות עליו פוסט בנפרד, אז אם מעניין אתכם ללמוד עוד על הנושא – מוזמנים לדפדף באתר ולקרוא עוד פוסטים,

או לתפוס את הפופאפ שקופץ כאן, ולהוריד מדריך חינמי שיעשה לכם סדר, או פשוט לקבל מידע על הקורס הכי מקיף בעיניי בנושא שיווק שותפים – הפושטק.

בהצלחה 🙂

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט