קטגוריות
שיווק שותפים

אדם טל – קורס הפושטק – תכני הקורס – המשך

בפוסט הקודם התחלתי לספר על תכני הקורס, ומפאת הרצון למנוע סרבול – סיפרתי רק על שיעורים 1-3. בפוסט הזה אני ממשיך בסקירה על השיעורים של קורס הפושטק – קורס שיווק שותפים מעשי – היחידי בישראל המועבר על סופר אפילייאט (אדם טל). הקורס עשיר מאוד בתכנים פרקטיים, ומלווה בוובינרים, בונוסים ועוד. את קורס הפושטק מעביר במתכונת דיגיטלית – קורס אינטרנטי, המאפשר לכל תלמיד בקורס לעבור את הקורס בקצב שלו, מהבית דרך המחשב, או מחוף הים דרך הלפטופ, או מכל מקום בעולם. ההרשמה לקורס מאפשרת לכל תלמיד לצפות בתכנים כמה פעמים שירצה וללא הגבלה, כך שתמיד ניתן לחזור ולרענן את הידע.

להלן רשימת התכנים של הקורס:

(שיעורים 1-3 נדונו בפוסט הקודם על קורס הפושטק)

הפושטק – שיעור מספר 1 – אדם טל בהרצאת מבוא

הפושטק – שיעור מספר 2 – הצעות שותפים

קורס הפושטק – שיעור מספר 3 – טראפיק

קורס הפושטק – שיעור מספר 4 – נכסים

בשיעור הזה אדם טל מלמד על הנכסים הוירטואליים – הכלים שבאמצעותם אנחנו יכולים ליצור לעצמנו הכנסה פאסיבית. בשיעור זה אדם סוקר את היתרונות והחסרונות של כל נכס ונכס דיגיטלי, ביניהם את ההבדלים בין אתר אינרטנט לעמוד נחיתה, ומתי כדאי להסתפק בעמוד עסקי בפייסבוק, או בסרטון וידאו וכדומה.

קורס הפושטק – שיעור מספר 5 – אסטרטגיות

מי שהגיע לשיעור הזה, כלומר הוא כבר חודש בתהליך (אם הוא עושה שיעור אחד בשבוע, למרות שאפשר גם לראות את כל השיעורים בשבוע אחד ואפילו פחות, אבל זה בהחלט לא מומלץ), ויש לו ידע רב על כל מה שקשור להכנסה מהאינטרנט ועל כסף באינטרנט, ויש מצב שהוא כבר עושה קצת כסף, גם אם הוא עדיין לא רווחי, אבל היי – כולם מתחילים ככה 

הפושטק - מניפת שטרות של 100

בשיעור הזה אדם ילמד אותנו על 7 אסטרטגיות המפתח אותן חשוב שנבין, כדי שנוכל להשתמש בידע שלנו כדי לעשות כסף.

אחרי הכל – יש הרבה טרנדים כאלה ואחרים בכל מיני תקופות שניתן לנצל כדי לעשות כסף, אבל אנחנו לא באנו לכאן בשביל טרנדים, נכון? אנחנו רוצים ליצור לעצמנו הכנסה יציבה, בטוחה ועקבית עד כמה שניתן.

בנוסף – יש לכל אחד מאיתנו תחומים שיותר מדברים אליו וכאלה שהם פחות, ויש לכל אחד מאיתנו דברים שאנחנו טובים בו ודברים שאנחנו פחות טובים בו. בשיעור הזה אנחנו נלמד להכיר את הכלים העומדים לרשותנו, כדי שנוכל לעשות כסף בצורה שהכי נוחה לנו.

קורס הפושטק – שיעור מספר 6 – נכסים מתקדמים

בשיעור הזה אדם טל לוקח את עולם הנכסים צעד אחד קדימה, וצולל איתנו אל הסודות של העולם הזה, כדי שנוכל לצבור "יתרון לא הוגן" מול המתחרים שלנו.

כשאנחנו מקדמים הצעות שותפים, אנחנו (בד"כ) לא היחידים שמקדמים הצעה כלשהי, ויש חוץ מאיתנו עוד כמה עשרות (במקרה הטוב), או כמה מאות ואפילו אלפים במקרה הפחות טוב. אם כולם יעשו את אותו הדבר – בעצם העוגה תתחלק בין אנשים רבים, מה שאומר שהחתיכה שלנו לא תהיה מספיק גדולה (אם יש מי שקורא את הטקסט הזה ולא מפריע לו לחלוק את הכסף שלו עם עוד הרבה אחרים – זה בסדר גמור. אני אישית לא כזה…)

לכן, אנחנו רוצים להשיג "יתרון לא הוגן" – אם נמשיך עם המטאפורה של העוגה – אנחנו רוצים גישה ישירה למטבח, כדי שנוכל לראות את העוגה לפני כולם ולקחת לעצמנו חתיכה גדולה…חחח

אדם טל – סופר אפילייאט ותיק, ששרד תקופה ארוכה בעולם שיווק השותפים הוא האיש הנכון ללמוד ממנו על הנשקים הסודיים ועל יציבות…

קורס הפושטק – שיעור מספר 7 – טראקינג

לב ליבו של השיעור הזה הוא להבין את המספרים – שיטות מעקב וסטטיסטיקה, ואם מושגים כמו סטטיסטיקה או הסתברות מפחידים אתכם, או שבכלל יש לכם פוביה מכל מה שקשור בעולם המספרים והמתימטיקה – אתם לא צריכים לפחד, כי לאדם טל יש כשרון מדהים שכזה – לקחת חומר קשה ומסובך ולהפוך אותו לכזה שאפילו תלמיד כיתה ב' יצליח לא רק להבין, אלא גם ליישם ואפילו ליהנות מהשיעור.

טו מייק לונג סטורי שורט – בשיעור הזה נלמד איך עוקבים אחרי התוצאות שלנו, כדי שנוכל להתמקד במה שמייצר יותר כסף. הגיוני, לא?

שאר השיעורים של קורס הפושטק – בפוסט הבא

ד"א, אם אתה באמת רוצה לבחון אם שיווק שותפים או דרך אחרת ליצירת הכנסה מהאינטרנט יכולה להתאים גם לך – הדרך הכי טובה לעשות את זה, היא להתחיל עם הדרכה אונליין על מכונות הזמן
בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *